Tournament Calendar, Family Day Weekend Festival (Orillia Minor Hockey Association)

PrintTournament Calendar
Feb 17, 2019-Mar 09, 2019
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 17Feb 18Feb 19Feb 20Feb 21Feb 22Feb 23
Novice
(7-2)
8:00 AM
Erindale Spitfires
@ Novice Red Dodge
BO [4]
Novice
(20-1)
8:00 AM
Newcastle Novice
@ Leitrim Hawks
CC [5]
Atom Group 1
(3-6)
8:00 AM
Barrie Silver Snipers
@ Dentistry on Airport
WO -Blue [13]
Atom Group 1
(2-3)
8:00 AM
Newmarket Green Machine
@ Mattawa Rockets
WO-Green [14]
Atom Group 2
(0-9)
9:05 AM
North Bay Trappers
@ Leitrim Hawks
WO -Blue [21]
Atom Group 2
(5-6)
9:05 AM
Oakville Rangers Dark Knights
@ Burford Coyotes
BO [23]
Atom Group 2
(0-10)
9:05 AM
Orillia McLean & Dickey Insurance
@ Coniston Flames
WO-Green [22]
Novice
(10-2)
9:05 AM
Coniston Flames
@ Pelham Panthers
CC [6]
Peewee Group 1
(0-11)
10:10 AM
Nepean Enforcers
@ County Kings
CC [30]
Peewee Group 2
(2-7)
10:10 AM
CJ Ricker - Dunnville Peewee
@ Oro Thunder
WO-Green [39]
Peewee Group 2
(2-1)
10:10 AM
TNT Tornadoes
@ Nepean Eagles
WO -Blue [38]
Peewee Group 2
(4-0)
10:10 AM
North Bay Police Association Trappers
@ Paris Wolfpack
BO [40]
Bantam Group 1
(2-7)
11:15 AM
Orillia Scotiabank
@ Eaganville Eagles
WO-Green [47]
Peewee Group 1
(8-1)
11:15 AM
Mattawa Rockets
@ Burford Coyotes
WO -Blue [31]
Bantam Group 2
(0-5)
11:15 AM
Orillia IOOF Unit # 320
@ Bradford Bulldogs
CC [55]
Bantam Group 2
(5-4)
12:20 PM
Mattawa Rockets
@ Newmarket Ghost
WO-Green [57]
Bantam Group 2
(2-6)
12:20 PM
Orillia Joe Watt's Trophy
@ West London Hawks
WO -Blue [56]
Atom Group 1
(6-3)
12:20 PM
Barrie Silver Snipers
@ Mattawa Rockets
CC [15]
Atom Group 2
(10-0)
1:25 PM
Leitrim Hawks
@ Coniston Flames
CC [24]
Novice
(7-3)
1:25 PM
Erindale Spitfires
@ Pelham Panthers
WO-Green [8]
Novice
(2-14)
1:25 PM
Leitrim Hawks
@ Novice Red Dodge
WO -Blue [7]
Novice
(2-6)
1:40 PM
Newcastle Novice
@ Coniston Flames
BO [9]
Atom Group 2
(0-5)
2:30 PM
Orillia McLean & Dickey Insurance
@ Oakville Rangers Dark Knights
WO -Blue [26]
Peewee Group 2
(5-0)
2:30 PM
Nepean Eagles
@ CJ Ricker - Dunnville Peewee
WO-Green [41]
Peewee Group 2
(5-0)
2:30 PM
TNT Tornadoes
@ Paris Wolfpack
CC [42]
Atom Group 2
(2-6)
2:45 PM
North Bay Trappers
@ Burford Coyotes
BO [25]
Peewee Group 1
(3-6)
3:35 PM
County Kings
@ Mattawa Rockets
WO-Green [32 Final]
Peewee Group 2
(4-3)
3:35 PM
Oro Thunder
@ North Bay Police Association Trappers
WO -Blue [43]
Bantam Group 1
(5-1)
3:35 PM
Kemptville Panthers
@ Eaganville Eagles
CC [51 Final]
Peewee Group 1
(11-4)
3:50 PM
Burford Coyotes
@ Nepean Enforcers
BO [33]
Bantam Group 1
(6-5)
4:40 PM
Orillia Scotiabank
@ Muskrats
WO -Blue [49]
Atom Group 1
(3-9)
4:40 PM
Barrie Silver Snipers
@ Dentistry on Airport
WO-Green [17]
Bantam Group 2
(4-1)
4:55 PM
West London Hawks
@ Orillia IOOF Unit # 320
BO [58]
Bantam Group 2
(3-2)
5:45 PM
Orillia Joe Watt's Trophy
@ Mattawa Rockets
WO -Blue [60]
Novice
(3-4)
5:45 PM
Erindale Spitfires
@ Coniston Flames
WO-Green [10]
Bantam Group 2
(4-1)
6:00 PM
Bradford Bulldogs
@ Newmarket Ghost
BO [59]
Atom Group 2
(0-13)
6:50 PM
Burford Coyotes
@ Leitrim Hawks
WO-Green [27]
Peewee Group 2
(2-1)
7:55 PM
Oro Thunder
@ TNT Tornadoes
WO-Green [44]
Bantam Group 2
(2-4)
9:00 PM
West London Hawks
@ Bradford Bulldogs
WO-Green [61]
Feb 24Feb 25Feb 26Feb 27Feb 28Mar 01Mar 02
Mar 03Mar 04Mar 05Mar 06Mar 07Mar 08Mar 09
Printed from orilliahockey.com on Thursday, April 18, 2019 at 8:52 PM