Schedule & Results (Orillia Minor Hockey Association)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Mission & Vision
Executive & Staff
Bylaws
Policies
Current Coaches
Forms
Forms
Incident Resolution Form
Minutes
Contact Us
Schedule
Schedule & Results
Organization Calendar
Sponsorship
Sponsorship
2023-24 Sponsorship Information
2023-24 Sponsorship Form
Registration
General Information
Mytes
Coaches
Criminal Record Checks
Trainers Resources
Injury Forms
Injury Forms
Hockey Canada Injury Report (fillable)
Player Injury Log
Additional Trainer Resources and Forms
Tournaments
Terrier Wear
Links
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
701 Games
All Scheduled Games
701 Games
Unreported Games
288 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
478 games
All Opponents
478 games
Aurora Tigers
32 games
Aurora
2 games
Barrie Colts Blue
16 games
Barrie Colts MD 2
6 games
Barrie Colts U10C
1 game
Barrie Colts White
12 games
Barrie Colts
25 games
Barrie
10 games
Bradford Bulldogs
5 games
BROCK
1 game
Clarington Toros
2 games
Clearview Canucks
3 games
COLDWATER
3 games
Collingwood Blues
32 games
Collingwood Jr. Blues C
4 games
COLLINGWOOD
7 games
COPPER CLIFF
2 games
East Gwillimbury Eagles
5 games
Elmvale Coyotes D
10 games
ELMVALE
2 games
ESSA
3 games
Georgian Shores Lightning
3 games
GEORGIAN SHORES
1 game
Georgina Blaze
4 games
Huntsville Otters D
8 games
HUNTSVILLE
4 games
Innisfil Winterhawks
4 games
Innisfil
1 game
King Rebellion
15 games
Markham Waxers
18 games
Markham
2 games
MIDLAND
2 games
Newmarket Renegades Red
6 games
Newmarket Renegades
37 games
NORTH DURHAM
2 games
ORO
4 games
Oshawa Generals
4 games
Owen Sound Jr. Attack C
4 games
Parry Sound Shamrocks D
3 games
PARRY SOUND
1 game
Penetang Flames
1 game
PENETANG
2 games
Richmond Hill Jaguars
22 games
Richmond Hill RH
2 games
Shelburne Wolves D
3 games
South Grey Spartans
5 games
South Muskoka Bears D
10 games
SOUTH MUSKOKA
9 games
South Simcoe Storm
29 games
SOUTH SIMCOE
2 games
Stouffville
2 games
TNT Tornados
22 games
Upper York Admirals Team 1
3 games
Upper York Admirals Team 2
3 games
Upper York Admirals U10C
2 games
Upper York Admirals
25 games
UPPER YORK
1 game
Whitby Wildcats
4 games
WHITBY
2 games
Whitchurch-Stouffville Clippers
23 games
×
Filter By Venue
All Venues
701 games
All Venues
701 games
Home Venues
Brian Orser
34 games
UXBRIDGE
1 game
WO - Blue
186 games
WO - Green
243 games
Away Venues
ACC
1 game
Allandale Rec (Blue)
2 games
Allandale Rec (Red)
4 games
Allendale Red
1 game
ANGUS
2 games
Aurora CC (1 - Ford)
4 games
Aurora CC (2 - Lincoln)
4 games
BARRIE PEGGY HILL
3 games
Bayshore
1 game
BEAVER VALLEY ARENA
1 game
Bob Fallis
3 games
BOCC
2 games
Bond Lake
2 games
Bracebridge
4 games
Bradford Leisure (Blue)
4 games
Bradford Leisure (Green)
2 games
Bradford Leisure (Paul Dossey)
1 game
Bradford West Gwillimbury Leisure Centre
1 game
Centennial
3 games
Central
4 games
COLDWATER
3 games
COLLINGWOOD
3 games
CSC (Don Lough)
5 games
Darlington
1 game
Delpark Homes (1)
1 game
Delpark Homes (3)
1 game
Dundalk
1 game
East Bayfield (Purple)
10 games
East Bayfield
1 game
Eddie Bush
13 games
EG Sports Complex
1 game
EGSC (West)
12 games
Elgin Barrow (East)
4 games
Elgin Barrow
1 game
ELMVALE
8 games
Elvis Stojko
3 games
Georgina Sutton
3 games
GRAVENHURST
4 games
HUNTSVILLE
2 games
Ice Palace (Blue)
7 games
Ice Palace (Green)
1 game
Innisfil Rec (Red)
10 games
IPSC (4)
1 game
IROQUIS PARK
2 games
JMRRC (1 - West)
1 game
JMRRC (2 - East)
1 game
King City
4 games
MACTIER MEMORIAL C.C.
1 game
Magna (Honda)
2 games
Magna (Pfaff)
4 games
Magna (Scotiabank)
6 games
MARKHAM NTR
1 game
McKinney (1)
1 game
Meaford
1 game
Milliken Mills
1 game
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
6 games
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
5 games
Nobleton Rec
4 games
Peggy Hill (Arena 1)
4 games
Peggy Hill (Arena 2)
5 games
Ray Twinney (1)
9 games
Ray Twinney (2)
1 game
Sadlon Centre
4 games
Shelburne CDRC
1 game
Stayner
1 game
Stouffville (Pad A)
4 games
Stouffville Clippers (CC1)
6 games
Stouffville
1 game
Stronach ARC (Pfaff (East))
2 games
Stronach ARC (Toyota (West))
6 games
Stroud
1 game
TAY COMMUNITY RINK
1 game
Thornbury
1 game
Thornhill CC (West)
1 game
Tom Graham (West)
1 game
Village
3 games
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-22
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
×
Sep 2023
19 games
Oct 2023
94 games
Nov 2023
1 tournament
103 games
Dec 2023
1 tournament
117 games
Jan 2024
8 tournaments
121 games
Feb 2024
3 tournaments
144 games
Mar 2024
1 tournament
103 games
March 2024
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Home Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
vs King Rebellion
U10A-QA-17
WO - Blue
0-14
W
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U15C - Tatham Engineering
@ Elmvale Coyotes D
U15T3RRPlay05
Elmvale
1-6
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:10 PM
Home Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
vs Newmarket Renegades
YS23QA-U16A-024
WO - Blue
0-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:00 AM
Local Playoff Game
House League U13
Team #3
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:10 AM
Local Playoff Game
House League U13
Team #1
@ Team #2
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:20 AM
Local Playoff Game
House League U9
Team #8
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:20 AM
Local Playoff Game
House League U9
Team #7
@ Team #2
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:20 PM
Local Playoff Game
House League U9
Team #5
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:30 PM
Home Playoff Game
Rep • U11A - Burton Team of Investment Planning Counsel
vs Whitchurch-Stouffville Clippers
U11A-QA-05
WO - Blue
4-8
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U9MD - Niagara Consulting
@ Bradford Bulldogs
U9MD2RR11
Bob Fallis
3-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:40 PM
Home Playoff Game
Rep • U12AA - Orillia Home Hardware
vs South Simcoe Storm
U12AA-B-RR23-24-0112
WO - Blue
6-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:10 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #1
@ Team #2
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:15 PM
Away Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
@ TNT Tornados
U10A-QA-22
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
9-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:00 PM
Home Playoff Game
Rep • U13BB - Jim Wilson Chevrolet Buick GMC
vs Oshawa Generals
13BB-PA-RR23/24-0106
WO - Blue
8-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:10 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #3
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U13A - Jim Wilson Chevrolet Buick GMC
@ Aurora Tigers
13A-P1-RR23/24-01004
Stronach ARC (Toyota (West))
6-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:20 PM
Home Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
vs Collingwood Blues
YS23QA-U16A-023
WO - Green
1-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:40 PM
Away Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
@ Barrie Colts White
YSQ23-U15A-14
Peggy Hill (Arena 1)
3-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:15 PM
Away Playoff Game
Rep • U18A - Team Micks
@ South Simcoe Storm
YS23QA-U18A-18
Bradford Leisure (Paul Dossey)
4-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U18C - Scotiabank
@ Elmvale Coyotes D
U18T3RRPlay01
Elmvale
1-4
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
@ King Rebellion
U10A-QA-11
King City
11-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:40 PM
Home Playoff Game
Rep • U9MD - Niagara Consulting
vs Newmarket Renegades Red
U9MD2RR01
WO - Blue
1-12
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:20 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #4
@ Team #1
Brian Orser
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:50 PM
Home Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
vs Upper York Admirals
YSQ23-U15A-25
WO - Blue
1-9
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #3
@ Team #2
Brian Orser
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U13BB - Jim Wilson Chevrolet Buick GMC
@ Oshawa Generals
13BB-PA-RR23/24-0113
Delpark Homes (1)
4-5
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U14A - Royal Canadian Legion Br #34
@ TNT Tornados
YS23QA-U14A-24
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
5-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:20 PM
Home Playoff Game
Rep • U18A - Team Micks
vs South Simcoe Storm
YS23QA-U18A-12
WO - Blue
1-2
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:00 PM
Local Playoff Game
House League U9
Team #7
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
@ Aurora Tigers
YS23QA-U16A-015
Stronach ARC (Pfaff (East))
6-0
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:10 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #3
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Home Playoff Game
Rep • U13A - Jim Wilson Chevrolet Buick GMC
vs Aurora Tigers
13A-P1-RR23/24-01021
Brian Orser
2-6
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:20 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #1
@ Team #2
WO - Green
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U13A - Jim Wilson Chevrolet Buick GMC
@ Markham Waxers
13A-P1-RR23/24-01019
Centennial
4-2
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Home Playoff Game
Rep • U12AA - Orillia Home Hardware
vs Upper York Admirals
U12AA-B-RR23-24-0111
WO - Blue
2-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:45 PM
Away Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
@ Newmarket Renegades
YSQ23-U15A-24
Magna (Pfaff)
4-2
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U18C - Scotiabank
@ South Muskoka Bears D
U18T3SF2
Bracebridge
2-6
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:20 PM
Local Game
House League U21
Team #2
@ Team #1
WO - Green
More Details
Mar 08-Mar 10
Tournament
Rep • U9MD - Niagara Consulting
MARCH TO THE HILLS
HALTON HILLS
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Away Exhibition
House League U11 • U11 Select
@ COLDWATER
COLDWATER
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Home Exhibition
HL • House League U9 • U9 Select Team 1
vs Markham
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Sat 09
8:00 AM
Local Playoff Game
House League U13
Team #1
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
9:10 AM
Local Playoff Game
House League U13
Team #2
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:20 AM
Local Game
House League U9
Team #4
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:20 AM
Local Game
House League U9
Team #6
@ Team #5
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:20 PM
Local Game
House League U9
Team #8
@ Team #7
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Home Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
vs Richmond Hill Jaguars
U10A-SFA-01
WO - Blue
8-9
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:00 PM
Home Playoff Game
Rep • U11A - Burton Team of Investment Planning Counsel
vs Richmond Hill Jaguars
U11A-SFA-40
WO - Blue
2-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:10 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #1
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:10 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #2
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:30 PM
Home Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
vs Aurora Tigers
SFB-U15A-01
WO - Blue
2-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
5:20 PM
Home Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
vs Whitchurch-Stouffville Clippers
YS23SFA-U16A-1
WO - Green
0-8
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
@ Aurora Tigers
SFB-U15A-02
Stronach ARC (Toyota (West))
5-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
@ Richmond Hill Jaguars
U10A-SFA-02
Elgin Barrow (East)
9-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:20 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #2
@ Team #4
Brian Orser
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U11A - Burton Team of Investment Planning Counsel
@ Richmond Hill Jaguars
U11A-SFA-41
Elgin Barrow (East)
2-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:30 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #1
@ Team #3
Brian Orser
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:30 PM
Away Exhibition
HL • House League U9 • U9 Select Team 1
@ HUNTSVILLE
HUNTSVILLE
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U18A - Team Micks
@ Markham Waxers
YS23SFB-U18A-1
Tom Graham (West)
1-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:30 PM
Away Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
@ Whitchurch-Stouffville Clippers
YS23SFA-U16A-2
Stouffville (Pad A)
2-0
W
Game Details
Venue Info
Mon 11
6:00 PM
Local Game
House League U9
Team #2
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Mon 11
8:40 PM
Home Playoff Game
Rep • U18A - Team Micks
vs Markham Waxers
YS23SFB-U18A-2
WO - Green
3-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 13
6:00 PM
Cancelled
Home Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
vs Richmond Hill Jaguars
U10A-SFA-03
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Wed 13
7:30 PM
Home Playoff Game
Rep • U11A - Burton Team of Investment Planning Counsel
vs Richmond Hill Jaguars
U11A-SFA-42
WO - Blue
4-3
L
Game Details
Venue Info
Wed 13
8:50 PM
Cancelled
Home Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
vs Whitchurch-Stouffville Clippers
YS23SFA-U16A-3
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Thu 14
8:15 PM
Cancelled
Away Playoff Game
Rep • U18A - Team Micks
@ Markham Waxers
YS23SFB-U18A-3
Thornhill CC (West)
Game Details
Venue Info
Fri 15
6:15 PM
Away Exhibition
House League U11 • U11 Select
@ WHITBY
IROQUIS PARK
Game Details
Venue Info
Fri 15
7:00 PM
Home Playoff Game
Rep • U9MD - Niagara Consulting
vs Barrie Colts MD 2
U9MD2RR08
WO - Blue
0-14
W
Game Details
Venue Info
Fri 15
8:15 PM
Away Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
@ Barrie Colts
YS23-U16A-1
Allandale Rec (Blue)
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
8:00 AM
Local Playoff Game
House League U13
Team #2
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
9:10 AM
Local Playoff Game
House League U13
Team #1
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
10:20 AM
Local Game
House League U9
Team #5
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:20 AM
Local Game
House League U9
Team #8
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:20 PM
Local Game
House League U9
Team #6
@ Team #7
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:10 PM
Away Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
@ Collingwood Blues
U10A-F-01
Eddie Bush
4-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:10 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #1
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
4:10 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #2
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 16
4:45 PM
Home Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
vs Barrie Colts Blue
YSC-U15A-01
WO - Blue
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:30 PM
Home Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
vs Barrie Colts
YS23-U16A-2
WO - Blue
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:40 PM
Home Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
vs Collingwood Blues
U10A-F-02
WO - Blue
4-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U15A - Millwood Logistics
@ Barrie Colts Blue
YSC-U15A-02
Peggy Hill (Arena 1)
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:40 PM
Away Exhibition
HL • House League U9 • U9 Select Team 2
@ PENETANG
TAY COMMUNITY RINK
Game Details
Venue Info
Mon 18
6:00 PM
Local Game
House League U9
Team #2
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:10 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #2
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:20 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #1
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Mon 18
9:30 PM
Local Game
House League U21
Team #2
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U9MD - Niagara Consulting
@ East Gwillimbury Eagles
U9MD2RR12
EGSC (West)
Game Details
Venue Info
Wed 20
9:00 PM
Away Playoff Game
Rep • U16A - Mid Ontario Disposal
@ Barrie Colts
YS23-U16A-3
Allandale Rec (Red)
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:40 PM
Away Playoff Game
Rep • U10A - Julie Emery RBC Mortgages
@ Collingwood Blues
U10A-F-03
Eddie Bush
Game Details
Venue Info
Fri 22
7:00 PM
Home Exhibition
HL • House League U9 • U9 Select Team 2
vs Stouffville
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Sat 23
9:10 AM
Local Playoff Game
House League U9
Team #8
@ Team #5
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
10:30 AM
Local Playoff Game
House League U9
Team #2
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
11:50 AM
Local Playoff Game
House League U9
Team #7
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:10 PM
Local Playoff Game
House League U9
Team #3
@ Team #6
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:30 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #3
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:50 PM
Local Playoff Game
House League U11
Team #2
@ Team #4
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:15 PM
Local Playoff Game
House League U13
Team #4
@ Team #3
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:10 PM
Local Playoff Game
House League U13
Team #2
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:35 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #1
@ Team #4
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:30 PM
Local Playoff Game
House League U15
Team #2
@ Team #3
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:50 PM
Local Playoff Game
House League U21
Team #2
@ Team #1
WO - Green
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:40 PM
Home Exhibition
HL • House League U9 • U9 Select Team 2
vs Richmond Hill RH
WO - Blue
Game Details
Venue Info
Thu 28
5:30 PM
Away Exhibition
House League U11 • U11 Select
@ Innisfil
Stroud
Game Details
Venue Info
Sat 30
10:30 AM
Away Exhibition
HL • House League U9 • U9 Select Team 1
@ SOUTH MUSKOKA
GRAVENHURST